Jump to content

Welcome to Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

[Pieteikums] Moderators - traxx .

• This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

member

member

Newbie

• Banned
  • 12 posts

Prasības.

Vismaz 20 posti forumā - Nav lieki nekrāju postus. [Neizpildīts]

Jābūt reģistrētam forumā vismaz 7 dienas - Esmu reģistrējies septiņas dienas jau.[Izpildīts]

Jābūt normālā līmenī gramatikai - Domāju, ka jā.[Izpildīts]

Jābūt pieredzi saistībā ar MCP - Jā man ir diezgan liela pieredze ar moderatora statusu.

Nedrīkst būt neviens brīdinājuma punkts - Man nav neviena brīdinājuma punkta.[Izpildīts]

Time Online jābūt vismaz 2 dienām - Nav 2 dienas online.[Neizpildīts]

Informācija par Tevi.

Vārds - Renārs

Vecums - 16

Dzīvesvieta - Rīga

Kontaktsakari (Skype utt.) - Privāti PM.

Jautājumi.

Rekomendācija no foruma administratora - Pagaidām nav neviena forum moderatora.

Vai pārzini pilnīgi visus foruma noteikumus? - Jā, esmu pārlasījis foruma noteikumus.

Kā uzzināji par šo komūnu vispār? - Atradu wos.lv ienācu un man šeit iepatikās.

Ko darīsi foruma un lietotāju labā, ja tiksi pieņemts par moderatoru? (30-60 vārdi) - Palīdzēšu cik vien varēšu foruma lietotājiem kā arī īpašniekam.Sodīšu

cilvēkus kas ir pārkāpuši kādu no foruma noteikumiem.Vienvārdsakot pildīšu visus moderatora pienākumus kas viņam ir jādara.

Pastāsti par savu pieredzi moderatora amatā - Esmu pats veidojis savu projektu, bet nekas labs no tā neiznāca.Māku apieties ar moderata grupu un zinu kā to pielietot.

Kādēļ vispār piesakies par foruma moderatoru? - Redzu, ka forumā pagaidām nav neviena moderatoru un domāju, ka tāds ir nepieciešams.

Valodas, kurās spējat rakstīt, lasīt -Latviešu, Angļu, Krievu un nedaudz Vācu.

Argumentācijas vēstule (40-70 vārdi) - Es domāju, ka priekš sava vecuma esmu diezgan sakarīgs un saprotošs.Esmu draudzīgs un ja mani pieņemtu es palīdzētu foruma lietotājiem un būtu draudzīgs ar tiem.Es uzskatu, ka es derētu šim statusam un darī'tu visu šī projekta labā.Ar moderatora grupu es spēju apieties un ar to nespēlētos.

• 0

HighBoy

HighBoy

Whats good ?

• OWNER
  • 62 posts
  • LocationSomewhere
  • In Game Nick:Jimmy_Delerby
  • Time Online: 5d 23h 5m 57s

Rec.

• 0

- Gaetan