Jump to content

Welcome to Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

[Biogrāfija] David Applewood

• This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

ruusinsh

ruusinsh

Member

• Lietotājs
  • 42 posts
  • Time Online: 1d 20h 34m 16s

Sāksim ar to, ka iepazīsimies.Mani sauc: Dāvids Applewūds ((David_Applewood). Jauns, atraktīvs puisis, gatavs uz visu, dēļ ģimenes, tuvajiem, draugiem. Dzimis tūkstoš deviņi simti deviņdesmit otrajā gadā, jauka pilsētiņa, kas saucās Sanktpēterburga. Tagadējais Dāvīds, agrāk viņu sauca Dēvids, bija mazs zīdainītis, kas jau astoņos mēnešos sāka staigāt, pēc tam, vienā gadā un ceturtajā mēnesī pateica pirmo vārdu, un tas bija :,,Ma---ma-mama''. Triju gadu vecumā, mani gribēja aizsūtīt uz bērnudārzu, bet man ļoti, ļoti negribējās, māte teica :,,Dēvid, tu jau esi liels, un tev vajag iet uz bērnudārzu''. Es viņai atbildēju, ka nevēlos, bet bija pārāk vēlu, viņa mani pierakstija jau bērnudārzā. Manu māti sauca Evgēnija. Viņa bija amerikāniete pēc tautības, pēctam to pamainijusi. Viņa dzima mazā pilsētā, Misisipi štatā. Atceļoja uz Krieviju, jo viņas vecāki, mans vectēvs ar vecmāti, viņāi teica, lai braucot tālāk no šejienes. Viņa paklausija. Tad, kādā jaukā vasaras dienā, būdama mana mamma studente, pie viņas apsēdās Evgēnijs, jā, tieši Evgēnijs. Viņi iepazinās, un no tā momenta, ir vienmēr kopā. Tātad, bērnudārzā es biju ļoti kluss, ne ar ko nerunāju, nedraudzējos. Audzinātāja manai mammai pateica, ka labāk jūs viņu ņemiet uz mājām, tur pamāciet pāris gadus. Māte vispirms nepiekrita, bet pēctam audzinātāja pierunāja. Es sēdēju mājās līdz sešu gadu vecuma, tad mani atdeva vietējā ģimnāzijā. Mēs nebijām trūcīgi, tēvs bija Domes vadītāja priekšsēdētāja aizvietotājs, mamma bija Domes strādniece, bet mazākā amatā, nekā tēvs! Kad man palika desmit gadi, mūsu ģimenē papildijās skaits. Piedzima mana māsiņa, viņu nosauca par Alisi. Kad es gāju vienpadsmitajā klasē, viņa tikko iestājās skolā, es viņu mēģināju pieskatīt, kādreiz palīdzēt, kādreiz aizstāvēt. Un pienāca tas brīdis, kad es paliku pilngadīgs, un mana dzimšanas diena, sakrita ar izlaidumu. Pēc tā, sekoja pilngadības koncerts. Es, būdams jau pilngadīgs, teicu, ka lidošu uz Amerikas, Sen Endreas štatu. Māte piekrita, bet tēvs nē, jo teica, lai es nākot strādāt uz domi. Es nevēlējos, un tāpat aizlidoju. Tikko ielidoju Ā Es Vē, lidmašīnai atteica viens motors. Paldies dievam, ka visi palika dzīvi, mēs spējām nolaisties nevis Los Santos lidostā, bet San Fierro. Vēl būdams mazā šokā, pirmais ko izdariju, pazvaniju pa Skaipu vecākiem, un manai mazajai māsiņai Alisei. Pēc tā, es iekāpu vilcienā, bet tur sākās nelaime. Mani apzaga, sasita pieci cilvēki, atņēma telefonu, somu, drēbes, saplēsa kreklu ar džinsām. Bija palikuši tikai pieci tūkstoši zaļo. Es steidzamies skrēju uz veikalu, lai nopirktu telefonu. Man tad vajadzēja divus mēnešus strādāt par gružčiku. Saņēmu nieka divi simt zaļo mēnesī, bet pietika, lai nopirktu labu apģērbu. Tad, es gāju pieteikties par Automehāniķi, vietējā San Fierro autodarbnīcā, pie laba, un unikāla bossa, kuru sauca Reiv_Runkeck. Viņs mani pieņēma, un ieteica pamainīt datus, jo es, būdams Dēvids Apple, esmu taču amerikā. Es paklausiju, un jau pēc diviem mēnešiem mani sauca jau Dāvids Applewood. Nostrādāju kādus sešus mēnešus pie drauga, tad es aizgāju prom, gandrīz bagāts. Pēc autodarbnīcas, sekoja Darbnīca, kuru vadija Rujans. Uzvārdu aizmirsu, viņš bija labs cilvēks. Pastrādājot gadu, es biju ticis līdz viņa aizvietotāja amata. Katru mēnesi, es sūtu uz mājām pa desmit tūkstošiem zaļo, lai viņiem viss būtu labi. Tad, es aizgāju no darbnīcas, pēc tās reizes, kad Rujenu atlaida. Pašlaik es nekur nestrādāju. Es dzīvoju viesnīcā, jo pašlaik neesmu nopircis nekādu māju, bet mašīnu gan nopirku, Mercedes Benz, Geļiks. ((mods dēļ Phoenix)). Kamēŗ es strādāju Darbnīcā, man apmaksāja naudu par viesnīcu. Nesen, es biju pārstāvējis Boksa klubu, kurš saucās 'Amerikan', patrenēju viņā tikai mēnesīti, un aizgāju, jo nespēju to visu ciest. Lūk, tāda mana biogrāfija, ja būs ko papildināt vēlāk, to uzreiz izdarīšu.

• 3

Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users