Jump to content

Welcome to Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

[Pieteikums] Criss uz Modiem

• This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

Criss

Criss

In The Sky

• Lietotājs
  • 28 posts
  • LocationRīga
  • Time Online: 1d 13h 6m 27s

Prasības.

Vismaz 2 posti forumā - Darīts

Jābūt reģistrētam forumā vismaz 1 dienu - Darīts

Jābūt normālā līmenī gramatikai - Vienmēr ir

Jābūt pieredzi saistībā ar MCP - Ir

Nedrīkst būt neviens brīdinājuma punkts - Nav neviens

Time Online jābūt vismaz 15 stundām - Šobrīd ir vairāk par pusi. Drīzumā būs.

Informācija, Jautājumi.

Vārds - Kristaps

Vecums - 18

Ko darīsi foruma labā, ja tiksi pieņemts, kā moderators? - Foruma labā centīšos piesaistīt jaunus spēlētājus. Pielabošu forumu, kur to vajadzēs. Kā arī uzraudzīšu foruma lietotāju kārtību. Darīšu visu, ko vajag darīt moderatoram.

Pastāsti par savu pieredzi moderatora amatā - Esmu bijis 2 forumos Main Moderators. Protams, ne vienlaicīgi. Kamēr biju vienā, tas sabruka dēļ hosta neapmaksāšanas, tad draugs izveidoja savu forumu, un tur biju Main Mods, un tur notika tas pats- hosts netika apmaksāts. 

Motivācijas vēstule (20-50 vārdi) - Cilvēks esmu ar galvu uz pleciem un līdzi domājošs. Protu domāt loģiski saspringtās situācijās, kā arī protu atrisināt konfliktus drauzdīgi, tāpēc uzskatu, ka esmu piemērots šim amatam. Kad biju moderators tajos komūnos, par mani sūdzības nebija, jo darīju savu darbu tieši tā, kā to vajadzēja. Cilvēki bija dusmīgi, ka tos sodu, bet viņi saprata, ka sodu par nopelniem, tātad pretenzijas pret mani nebija. Pietamvēl ir vajadzīgs vismaz viens mods, jo skatos, šobrīd tādu nav.

• 2

ruusinsh

ruusinsh

Member

• Lietotājs
  • 42 posts
  • Time Online: 1d 20h 34m 16s

Anti. Prasības nav, uzrakstīts pa maz teksta priekš moderātora. Bet, veiksmi :)

Edited by ruusinsh, 08 November 2017 - 04:09 PM.

• 0

Posted Image

Criss

Criss

In The Sky

• Lietotājs
  • 28 posts
  • LocationRīga

Anti. Prasības nav, pa maz priekš mod.. veiksmi

Gudrais cilvēk, lūdzu pasakiet man, sensei. Kurā vietā man prasības nav? Man nav tikai viena prasība par online time, bet, kur, nu tiešām, parādi man un citiem, kur man nav prasības?

Un arī laikam noteikumus pat neesi lasījis, ka pieteikties uz acc un modiem var ar 2 neizpildītām prasībām.( Man tikai viena nav) Tāpēc, lai paliktu gudrāks, pastāsti man, kādas prasības man nav?

• 0

ruusinsh

ruusinsh

Member

• Lietotājs
  • 42 posts
  • Time Online: 1d 20h 34m 16s

Gudrais cilvēk, lūdzu pasakiet man, sensei. Kurā vietā man prasības nav? Man nav tikai viena prasība par online time, bet, kur, nu tiešām, parādi man un citiem, kur man nav prasības?

Un arī laikam noteikumus pat neesi lasījis, ka pieteikties uz acc un modiem var ar 2 neizpildītām prasībām.( Man tikai viena nav) Tāpēc, lai paliktu gudrāks, pastāsti man, kādas prasības man nav?

Vel parāda savu līmeni. Neviens cilvēks uz modu, neatrakstītu. Man pietrūka viena prasība, es arī netiku.. so, jā.. dēļ viena anti, uzcepies kā bekons.. xd

• 0

Posted Image

Criss

Criss

In The Sky

• Lietotājs
  • 28 posts
  • LocationRīga

Vel parāda savu līmeni. Neviens cilvēks uz modu, neatrakstītu. Man pietrūka viena prasība, es arī netiku.. so, jā.. dēļ viena anti, uzcepies kā bekons.. xd

Ja priekš Tevis tas ir uzcepies, tad mācies puiss. Nu vispār jau atrakstītu, jo es vēlos, lai Tu atbildi par saviem vārdiem, es gribu uzzināt, kur man ir nepietiekamas prasības no tava acu skata punkta. Un ja tu neproti atšķirt cepšanos starp loģiski rakstītu tekstu, tava problēma.

• 0

HighBoy

HighBoy

Whats good ?

• Owner
  • 42 posts
  • LocationSomewhere
  • In Game Nick:Jimmy_Delerby
  • Time Online: 4d 2h 3s

Iekš spēles man patīk ar tevi spelēt gramatikas kļūdas nemaniju un visu dariji ka nakās, pēc tā spriežot liekas ka ari forumā tu spesi visu darīt kā nakas. Lieku rec veiksmi.

• 1

original.gif

PUFF

PUFF

Newbie

• Lietotājs
  • 16 posts
  • Time Online: 10h 42m 16s

Likšu rec,kadam tač ir jabūt vel modam :) Veiksmi GL&HF

• 1

original.png

Gaetan's