Jump to content

Welcome to Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

RolePlay Termini.


  • This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

#1
HighBoy

HighBoy

    Whats good ?

  • OWNER
  • 100 posts
  • LocationSomewhere
  • In Game Nick:Jimmy_Delerby
  • Time Online: 8d 20h 36m 15s

RolePlay Termini, to skaidrojumi.

 

DM - DeathMatch - Cita spēlētāja nogalināšana bez kārtīga IC iemesla, ja Jums nav nekāda sakarīga IC iemesla priekš spēlētāja nogalināšanas, tad Jūs to nedrīkstat darīt!  Piemēram, Jūs ejat vai braucat, pēkšņi ieraugat, ka nāk nāk pretīm kāds cits spēlētājs un Jūs viņu nošausiet, tas būs DM, jo nav nekāda IC Iemesla.

 

PG - Power Gaming - Darbības, ko Jūs nevarētu izdarīt reālajā dzīvē. Piemēram, nolecat no augstas vietas un paliekat dzīvs vai arī ciešat nenormāli smagā sadursmē un esat bez traumām.

 

MG - Metagame - OOC Informācijas pielietošana iekš IC. Piemēram, Tev pa jebkuru OOC čatu paziņo, ka tajā un tajā vietā notiek kaut kāds pasākums vai kaut kas tāds un Jūs to informāciju izmantojat IC vai arī Jūs redzat niku virs galvas un nepazīstot to personu sākat IC čatā izrunāt viņa vārdu.

 

CS - Common Sense - Veselais saprāts. Jeb tādas lietas, ko Jūs nekad nedarītu iekš reālās dzīves, piemēram, domē nokārtosieties mēra kabinetā vai arī Jūs sāksiet darīt jebkādas muļķības sabiedriskās vietās, tas būs CS. (Šāds termins nav pastāvējis nemaz, bet par to, kāds ir LV:RP ir pienācies tādu ieviest, jo bez tā termina LV:RP būtu vēl zemāks nekā var būt. )

 

QS - Quick Swapping - Ieroču mainīšana bez RolePlay komandām - /me, /do. Piemēram, gribat kādu nogalināt ar IC iemeslu, bet bez /me, /do komandām izvelkat ieroci, tas būs QS.

 

Mix - Mixing - Termins, kuru pārkāpj 99 % no visiem jauniņajiem, kas ir uzsākuši spēlēt SAMP:RP. Mix ir čatu jaukšana, jeb OOC un IC čata jaukšana. Piemēram, Jūs runājat par OOC (Ārpus spēles lietām) pa IC čatu, tas būs mix. Piemēram, pasakat IC čatā - ''IC: Skaipā runāsi?'' IC Čatā arī nedrīkst ievietot smaidiņus jeb emocijzīmes -  :D:/:@ un tā tālāk. (Šo terminu ir diezgan grūti izskaidrot.)

 

NJ - Ninja Jack - Spēlētāja izmešana no jebkāda transportlīdzekļa bez RolePlay komandām. Piemēram, redzat, ka brauc kāds spēlētājs ar rolleri un Jūs viņu nometat nost no rollera ar ''Enter'' bez RP komandām, tas būs NJ.

 

CR - Chicken Running - Skriešana ZIG-ZAG veidā izvairoties no lodēm, ko raida pa Jums. Piemēram, kāds pa Jums šauj ar IC iemeslu un Jūs izvairaties skrienot ZIG-ZAG veidā.

 

PK - Player Kill - Tēla nogalināšana. Uztaisot PK Jums ir jāmaina lietotājvārds, jo ir dzimis jauns tēls.

 

CK - Character Kill - Līdzinās PK, bet Jums ir jāsaskaņo ar administrāciju par kāda tēla nogalināšanu ir arī jābūt ļoti labam iemeslam, lai to veiktu. Piemēram, Jūs ar RolePlay nolaupat mēru un nogalinat to.

 

 

 

RP - RolePlay - Reālās dzīves attēlošana iekš spēles ar komandām.

OOC - Out Of Character - Viss, kas nesaistās ar Jūsu IC tēlu un notiek ārpus IC.

IC - In Character - Viss, kas saistās ar Jūsu IC tēlu.


  • 0
0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users